עמדות כיבוי אש​

עמדות כיבוי אש

 

עמדות לכיבוי אש, המוכרות גם כארונות לכיבוי אש, היא מוצר בטיחות הכרחי הנמצא כמעט בכל בניין, כגון בתי חולים, מוסדות חינוך, מסעדות, ועוד מקומות הפתוחים לציבור הרחב. העמדה כוללת את האביזרים החשובים ביותר לכיבוי שריפה על ידי גורם אנושי. הידיעה שיש בבית העסק שברשותכם את כל הציוד הבטיחותי הנדרש יסב לכם תחושת רוגע שלכל הפחות יש לכם את הפריטים להם תזדקקו בעת שריפה. עם זאת, יש לשמור על הארון ועל האביזרים שנמצאים בו על מנת להבטיח את תקינותם בעת הצורך.

 

עמדות כיבוי אש – מה הן כוללות ומה חשוב לזכור

 

מה נמצא בעמדה?

עמדה לכיבוי האש יכולה להכיל בתוכה מטפים לכיבוי אש, זרנוקים, וגלגלונים. מוצרים אלה יכולים להציל חיי אדם במידה הצורך.

הארון מסומן ומאפשר גישה קלה לציוד חיוני.

העמדה מסומנת בצורה ברורה, כך שקל לזכור היכן מאוחסן הציוד. כמו כן, הגישה היא קלה ולא מסורבלת, תכונה שתמנע מכם התעסקות או לחץ מיותרים כאשר תצטרכו להשתמש בה.

כל הציוד במקום אחד.

אין צורך להתחיל לחפש היכן נמצא כל פריט. כל האביזרים מאוחסנים בצורה נוחה במקום אחד.

הארון עשוי פייברגלאס העמיד בפני חלודה.

הרי לכם עוד דאגה שתוכלו להסיר מלבכם. הארון ישמור על צורתו ותקינותו כמו גם תקינותם של המוצרים שבתוכו גם אם יחשף בטעות לרטיבות.

וודאו שרק לאנשים הנכונים יש גישה לארון.

בסרטים אמריקאיים משנות ה-90 היה נהוג לראות בני נוער שובבים מוציאים את מטפי כיבוי האש ויוצאים למסע מעשי קונדסות ברחבי בית הספר התיכוני אותם בו הם לומדים. זה אולי נשמע מצחיק, אבל זה יכול לפגוע בבטיחותכם. זה מהותי שהארונות ישארו סגורים עד שיגיע הזמן המיועד לבצע שימוש בציוד הנמצא בתוכם.

הגיע הזמן להצטייד כראוי

עמדות כיבוי אש הן בעלות מספר יתרונות, החל מאחסון נכון של ציוד לשעת חירום ועד שמירה על כל הציוד במקום שהגישה אליו גם קלה וגם נוחה. במידה ותחליטו לצייד את הבניין שלכם בעמדה מסוג זה, תוכלו לדעת שעשיתם את הבחירה הנכונה למען בית העסק שלכם. העמדה תסייע הן בשמירה על בטיחותכם והאנשים הסובבים אתכם, והן בהגנה על ציוד יקר.

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il