מטף כיבוי אש​

מטף כיבוי אש

 

אין ספק ששרפה הפורצת בבית זוהי תופעה מפחידה שעשויה חלילה להתרחש בכל בית. בדרך כלל בכל בית סטנדרטי יש כירה לבישול, ישנם מכשירי חשמל שונים, לצערנו שמענו על מקרים רבים מידי של התלקחותם של מוצרי החשמל שגרמו לשריפה שהתפשטה בכל רחבי הדירה וטיפסה אף אל עבר הקומות שמעליה.

כולנו מקווים שלא להיקלע לתרחישים מעין אלו, אך יחד עם התקווה והתפילה על כך עלינו לעשות את ההשתדלות המינימלית שלנו ולדאוג שיהיה לנו בבית מטף כיבוי אש, על כל שריפה שלא תבוא.

 

אלו סוגי מטפים קיימים לשימוש ביתי?

 

קיימים שלושה סוגים שונים של מטפים.

מטף האבקה – זהו מטף המכיל אבקה רב שימושית, היא מיועדת לכיבוי כל הדליקות. נוזלים, מוצקים וחשמל. המטף הזה מתאים לכל מטרה. הן לבית והן לחצר, לרכב ולכיבוי שריפות בשטחים פתוחים הנגרמים מהבערות של מנגל או מדורות.

מטף גז הלוקרבון –מטף הגז מומלץ לשימוש בחללים סגורים בגלל כושר הנידוף שלו ואופן הכיבוי הנקי שלו.

מטף קצף – מטף זה מעולה לכיבוי של שמנים מתלקחים, סוג זה מתאים במיוחד לשימוש באזור המטבח ופחות מתאים לכיבוין של שריפות אשר מקורן בחשמל.

כאשר רוכשים מטף כיבוי אש – חשוב מאוד ללמוד את אופן השימוש בו, היות וכאשר תפרוץ חלילה שריפה ותאלצו להשתמש במטף, לא תצטרכו לאבד זמן יקר על פיענוח של אופן השימוש במטף. הרגעים הללו עשויים להיות קריטיים ממש.

 

'מגן אש' מציעים לך הגנה מלאה –

 

חברת מגן אש עוסקת בשיווק ובהתקנה תיקון ותחזוקה של ציוד כיבוי אש. מערכות כיבוי אש, מטפים, מערכות כיבוי במים כמו ספרינקלרים, גלגלונים, זרנוקים והידרנטים  כמו כן היא משווקת גם גלאי עשן ואש. אלו מיועדים להקדים את התרופה למכה.

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il