ספרינקלרים לכיבוי אש​

ספרינקלרים לכיבוי אש

 

ספרינקלרים לכיבוי אש מהווים אמצעי מקובל כיום בארץ וברחבי העולם. הספרינקלרים, שכשמם כן הם, פועלים כמו ממטרה המאפשרת טיפול מידי בכמה מוקדי התפרצות אש בו זמנית. שסתומי הזכוכית במתזים הגלויים לעין הם בעלי רגישות לחום, כך שהם מתחילים בכיבוי השריפה באופן מהיר. המים מותזים בלחץ מים גבוה וקבוע. עם זאת, רטיבות אינה מיטבית לחפצים אלקטרונים או כאלה העשויים מנייר. כתוצאה מכך, עשוי להגרם נזק ברמה מסוימת לחומר איתו באים במגע המים מהמתזים.

 

ספרינקלרים לכיבוי אש – מה חשוב לדעת?

 

המערכת היא עצמאית.

הספרינקלרים מזהים את השריפה וניגשים לטיפול בה באופן עצמאי לחלוטין. אין צורך בהתערבות אנושית, כך שלא נגזל מכם זמן מיותר בסיטואציה מלחיצה.

טיפול במספר מוקדים בו זמנית.

כאמור, אחד היתרונות העיקריים הוא שהמתזים דואגים לכיבוי שריפות בכמה מקומות, במקום שהטיפול יהיה ממוקד בנקודה אחת בלבד.

התזת מים בעלת לחץ גבוה וקבוע.

בעת שריפה, לחץ המים חייב להיות ברמה מסוימת על מנת לכבות אותה בהקדם האפשרי. לחץ המים במתזים תוכנן כך שהוא לא יעלה או ירד בעת תהליך כיבוי האש.

כיבוי שריפה במקום שבו לא נמצאים אנשים.

מטף לכיבוי אש הוא פתרון טוב בהנחה ואתם יודעים להשתמש בו ונמצאים בקרבת מקום למקור השריפה. המערכת מבטיחה את כיבוי השריפה גם במקום בהם לא נמצאים אנשים ברוב שעות היום, אם בכלל.

רק שריפה גדולה תפעיל את גלאי החום במתזים.גלאי החום במתזים "מתוכנתים" כך שרק אש בקנה מידה גדול תיצור חום גבוה דיו להניע את המערכת לפעולה. העישון אולי יזיק לבריאותכם, אבל לפחות לא תזכו למקלחת ספונטנית במשרד.

 

האם כדי לכם להתקין ספרינקלרים?

ההחלטה להתקין מערכת כיבוי אש נתונה בידיכם. יש למתזים כמה יתרונות שקשה להתווכח איתם, והם בהחלט עולים על החסרונות המעטים שלה. בהנחה ובטיחות במצב של שריפה גדולת היקף היא בעיה המדירה שינה מעיניכם אם בבעלותכם מסעדה, לדוגמה, אולי מוטב שתשקלו להתקין מערכת מסוג זה במטבח ואף במסעדה בה יושבים הלקוחות שלכם.

 

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il