מערכות לגילוי עשן

 

במקומות רבים מותקנת מערכת גילוי עשן, בגלל החוק של חברות הביטוח אשדר אינן מוכנות לבטח את המקומות הללו או את בתי העסק מבלי שיתקינו מערכת גילוי עשן.

אך מה קורה בבתים הפרטיים שם אף אחד לא מחייב אותנו להתקין גלאי עשן?

נתאר לכם תרחיש אימה שעשוי להימנע בקלות רבה כאשר כן נטרח להתקין גלאי עשן בבית.

 

תיאור מקרה – כאשר אין גלאי עשן

 

לילה, כולם שנים, הבית שקט ואף אחד לא מודע למה שקורה בדיוק ברגעים אלו מתחת לאפם. קצר חשמלי במקרר מוביל להתלקחות. עשן מתחיל להיתמר, ריח העשן והשריפה עדיין לא מצליחים להעיר את דיירי הבית. העשן מוסיף לעלות, המטבח כולו כבר אפוף לגמרי והעשן ממשיך לטייל בניחותא ועובר אט אט לחדרים. בשלב זה מתעוררים דיירי הבית מתחושת חנק בגלל המחסור החמור בחמצן. ניסיונות לקום ולגשש את הדרך לדלת הבית עולים בתוהו בגלל העשן הרב המתרכז דווקא שם. בשלב זה הלהבות פורצות ומלחכות את כל הנקרה בדרכם, והסוף? מי יישורנו.

נעצור כאן את התיאור הקשה בתקווה שכוחות ההצלה אותם הצליחו דיירי הבית להזעיק אכן יגיעו מהר ויעצרו את הסיוט במהירות…

 

תיאור מקרה עם גלאי עשן

 

כאשר ישנם בבית הזה בדיוק , כבר עם עלייתו של הענן הראשון לאוויר – תפרוץ המערכת בצפירות שלא יאפשר לאף אחד להמשיך לישון. חיפוש מהיר אחר מקור האש, טיפול מידי באמצעות המטף תוך הורדת השלטר הראשי, יפתור את כל העניין תוך דקות ספורות.

 

הבנו כי בכוחם של מערכות גילוי עשן, למנוע הרבה מאוד עוגמת נפש וכמובן גם למנוע אסונות בנפש. לכן, לא נוותר לעצמנו ולא נתרשל. נפנה אל חברת 'מגן אש' – נמגן את הבית, נמגן את דייריו ורק כך נוכל לישון הרבה יותר רגוע…

מערכות גילוי עשן

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il