מטפי כיבוי​

מטפי כיבוי

 

מטפי הכיבוי מוכרים לנו מכל אותם מקומות ציבוריים בהם הם ניצבים ומוכנים לכל עת חירום. הם נמצאים באוטובוסים ונמצאים ברכבות. נראה אותם בבתי החולים ונפגוש אותם גם בבתי הספר. אך כאשר מדובר בבית הפרטי, כמעט ולא נפגוש מטפי כיבוי. לכאורה מדובר בעובדה תמוהה ממש.

רוב השריפות במבנים אירעו דווקא בבתים פרטיים, ומשום מה שם אין אכיפה על ציוד לכיבוי אש.

 

לוקחים את החוק לידיים… מצטיידים במטפי כיבוי

אז בגלל שאף אחד אינו עומד עלינו עם אקדח מול הרקה ומחייב אותנו למגן את הבית, לכן לא נעשה זאת? אנו הרי פוגעים אך ורק בעצמינו. במקרה של שריפה בו אין יכולת להימלט, שום תירוץ לא יעזור לנו. השריפה לא תקשיב להסברינו ודליי המים שננסה לשפוך עליה לא תמיד ירשימו אותה. לכן, על כל אחד לחשוב על הבית שלו, להיות מודעים לסיכון של התלקחות שריפה בבית כתוצאה ממגוון סיבות שונות, ולדאוג לאמצעי בטיחות מינימליים, כך שבמקרה וחס ושלום תפרוץ שריפה, יהיו בידינו הכלים להילחם בה.

 

חברת 'מגן אש' מציעה –

חברת 'מגן אש' קיימת בדיוק לשם כך. היא מציעה את מיטב הציוד המתקדם לצורך התגוננות מאש. כשמה כן היא – 'מגן אש'!

היא מציעה ללקוח הפרטי – גלאי עשן ביתי אשר בכוחם לזהות במהירות מוקדי אש בטרם הם מתלקחים ויוצאים מכלל שליטה. כאשר גלאי העשן מאותת ומתריע, אנו מכניסים את מטפי כיבוי האש אותם סיפקו לנו גם כן חברת 'מגן אש' –לפעולה, וכך אנו משתלטים על השריפה בטרם הצליחה להזיק לנו באופן משמעותי.

אז אם גם אתם הבנתם את החשיבות בהצטיידות ובהתמגנות מפני אש, פנו אל חברת 'מגן אש'. כך תדעו כי עשיתם את המקסימום הנדרש על מנת לשמור על עצמכם ועל ביתכם.

 

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il