מטפי כיבוי אש​

מטפי כיבוי אש

 

האש השורפת והמשתוללת, זו המאכלת כל חלקה טובה ואינה מבדילה בין הרעים לטובים, מככבים בהרבה מאוד משלים ודוגמאות בהם אנו רוצים להמחיש את עניין ההתפשטות המהירה ללא שליטה ובקרה. אם זה כאשר אנו רוצים לתאר מריבה שיצאה מכל פרופורציה והתפשטה לכל עבר, אם זה כאשר אנו מעוניינים להמחיש כיצד נראה סיפור רכילותי המתגלגל ללא כל בקרה, ועוד נמשלים רבים לה לשריפה השובבה.

אך כאשר המשל בעצמו פוגש אותנו חזיתית, או אז זה הרבה פחות חביב מכל הדימויים אליהם דימינו אותה. שריפה משתוללת היא מפחידה ביותר, מלחיצה ברמות הזויות וגורמת לכל אדם שפוי להיכנס לפאניקה ולחרדה בלתי נשלטת. ממש לא פשוט לחזות באש המתפשטת בתוך הבית כאשר לא מצליחים להשיג עליה את השליטה. היא נתפסת ברהיטים ובבגדים רצה לכל עבר ומותירה אחריה הרבה אפר ואדמה חרוכה. בית שלם אשר השקיעו בו ובתכולתו עשרות שנים, עלול להפוך תוך דקות ספורות לתל עפר.

מחריד ביותר. מה אנחנו יכולים לעשות כדי להתגבר על השריפה שהיא ממש אחת מאתני הטבע?

 

חברת 'מגן אש' לימיננו

 

נבהלנו כהוגן רק מלדמיין את הסיטואציה הזו. חברת 'מגן אש' מכירה היטב את התחום ומגיעה אלינו עם צפירת הרגעה. ישנה אפשרות להתקין בבית ציוד שימנע את הסיוט הזה. מדובר בגלאי עשן המתריעים בטרם פורצת השריפה ויוצאת מכלל שליטה. או אז ניתן לעבור לציוד מטפי כיבוי אש ש'חברת מגן אש' מייצרת עבורנו, ובקלות רבה באופן יחסי, ניתן להשתלט על השריפה בטרם היא הופכת למפלצתית ובלתי ניתנת לשליטה.

אז אם גם אתם החלטתם שהגיע הזמן למגן את הבית, פנו עוד היום ל. הציוד שיתקינו אצלכם בבית יעניקו לכם הרבה שקט נפשי ותוכלו לישון רגוע יותר בלילה.

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il