מטף כיבוי אש​

מטף כיבוי אש

 

מטף לכיבוי אש הוא אחד האמצעים המופעלים ידנית על ידיכם במקרה ופרצה שריפה בביתכם או במקום העבודה שלכם. המטף למעשה מופעל על ידי לחץ, ומיועד להתמודדות מול שריפות המתקלחות בקנה מידה סביר שמולו יהיה מסוגל להתמודד גם מי שאינו עובד בשירות מכבי האש.

 

מטף כיבוי אש – האם זהו המוצר בשבילכם?

 

מי קהל היעד?

מטף כיבוי אש הוא מוצר שמוטב שיהיה בבית מגוריכם, המשרד, או הבניין אשר בבעלותכם. אתם לא מוגבלים מבחינת המבנה בו תרצו שיהיה מטף בהישג יד. להפך, זה אביזר חירום מומלץ בכל בית או בית עסק.

האם הוא קל לשימוש?

ביצוע השימוש במטף הוא קל, כך שלא דרושה לכם הדרכה ארוכה ומייגעת לפני השימוש בו. גם אנשים שמעולם לא ניסו או נאלצו לבצע שימוש במטף בעבר יעידו כי המשימה הניצבת מולם היא קלה.

מהם החומרים שעשויים להיות בתוכו?

מטפים לכיבוי אש מתחלקים לשני סוגים: מטפים בהם יש אבקה ומטפים בהם יש גז. האבקה מורכבת מחומרים מעכבי בעירה, והם מועילים בכיבוי שריפות מכל הסוגים. החסרון היחיד הוא שהאבקה אינה ידידותית למוצרי חשמל בגלל שהיא משאירה אחריה לכלוך מסוים.

במטפי גז יש פחמן דו-חמצני או גז הלון, שהשימוש בו נפוץ יותר בישראל. היתרונות הברורים של מטפי הלון הם בהתאמתם לכיבוי מרבית סוגי השריפות, אינם פוגמים במוצרים חשמליים, והם אף ידידותיים לסביבה. יתרה מכך, הם מבטיחים את ניקיון הסביבה בה נעשה השימוש.

כיצד יש לאחסן אותו?

מוטב לשמור את המטף במקום שהגישה אליו קלה ונוחה. במקרה וברצונכם לרכוש מטף עבור בית העסק שלכם, מומלץ לרכוש גם עמדת כיבוי אש.

כיצד נבטיח את תקינותו במקרה הצורך?

יש לבדוק את המטף שברשותכם אחת לשנה, ויש להחליף את המילוי במטף אחת לכמה שנים – תלוי בסוג המילוי. המוצר מגיע סגור באזיקון עם פלומבה, והמחוג שבשעון הלחץ אמור לשבת על הסימן הירוק.

 

הצטיידו עוד היום

מטף כיבוי אש הוא מוצר הכרחי לשעת חירום, ואתם תוכלו לישון בשקט בידיעה אתם מוכנים אם, חס וחלילה, תתקלח בסביבתכם המידית שריפה. אמנם לא מדובר במוצר חדשני, בכל זאת יש כאן מוצר שהיכולת שלו לכבות שריפות מוכחת וידועה היטב.

 

חזרה לדף הבית

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il