מטף כיבוי​

מטף כיבוי

 

את מטפי הכיבוי רובינו מכירים ממקומות ציבוריים שונים, מפעלים, אוטובוסים, ועוד מבני ציבור שונים אשר החוק מחייב אותם להצטייד במטף כיבוי.

המודעות לצורך במטף כיבוי ביתי פחות קיימת. כמעט ולא נמצא בתים בהם ישנו ציוד לכיבוי אש. ניתן לומר שמדובר באבסורד הגובל אף ברשלנות. היות ושריפה בבית עשויה להיות מסוכנת פי כמה וכמה משריפה בשטח ציבורי נרחב.

 

למה שריפה בבית עשויה להיות כל כך מסוכנת?

 

בבתים רבים ישנה רק דלת יציאה אחת ובמקרים רבים החלונות כולם מסורגים, ולעיתים גם המרפסת לא ממש יכולה לשמש כאמצעי מילוט מבית בוער. אם זה בשל הקומה הגבוהה של הבית או בגלל העובדה הפשוטה שהמרפסת אף היא מסורגת לגמרי, מתוך דאגה לביטחונם של דיירי הבית, אך במקרה שריפה עשויה רשת הביטחון הזו לפעול כבומרנג, היות ובני הבית ימצאו את עצמם כלואים ללא יכולת מילוט. וכבר היו דברים מעולם.

 

מטף כיבוי לבית – על כל שריפה שלא תבוא…

 

לאור הדברים הנ"ל מובן כי חובה לצייד את הבית בגלאי עשן ובמטפי כיבוי, היות ושריפה שפורצת עושה זאת בדרך כלל ללא התרעה מראש ואתם לא ממש רוצים להיקלע לסיטואציה מעין זו כאשר אין לכם כל כלי להתגונן מולה. רכשו מטף למדו את אופן השימוש במטף, איך פותחים אותה בעת הצורך ואיך משתמשים בו. נקווה שהוא לא יבוא לכם לשימוש…

 

מציידים את הבית ב'מגן אש'

 

חברת 'מגן אש' מציעה מטף כיבוי אש לבית ולעסק, היא מתמחה בהתקנת המטפים, בתיקונים נדרשים ובתחזוקה השוטפת שלהם. ב'מגן אש' יסייעו לכם בתכנון המיגון הנכון לבית שלכם מפני שריפות או נזקי אש.

פנית אל 'מגן האש'? אתה יודע שעשית את הדבר הנכון למען הבטיחות שלך ושל היקרים לך.

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il