מטף כיבוי אש לבית​

מטף כיבוי אש לבית

 

מידי פעם אנו מדווחים על דירות שעלו באש תוך שנגרם נזק רב לדירה ולרכוש, זה במקרה הטוב, בו בני הבית לא שהו במקום או הצליחו להימלט ברגע האחרון. היו גם מקרים טראגיים אשר הסתיימו באסונות של ממש. מלבד זאת הנזק של שריפה משתוללת לא מסתכמת בדרך כלל רק בדירה אחת. השריפה מטבעה להתפשט ולטפס הלאה לגובה ולרוחב, ובמהירות רבה עשויים להיפגע בתים רבים. אז איך נתגונן מפני שריפות?

 

ממגנים את הבית

 

כאשר אנו מעוניינים למגן את הבית שלנו ולדעת כי אנחנו את שלנו עשינו ובמקרה חירום -שאנו אמנם מקווים שלא יקרה- נוכל לפעול מיד בדרך הנכונה ולמנוע אסון, עלינו להצטייד במוצרים של חברת 'מגן אש'. מגן אש מציעים לנו גלאי עשן, אלו אחראיים על התראה לפני ששריפה פורצת שאז אנו עלולים לאבד עליה את השליטה. מלבד זאת מציעים לנו ב'מגן אש' מטפי כיבוי לכל מטרה. לבית או לעסק או לכל מקום אחר בו אנו מעוניינים להשקיע בשמירה על ביטחוננו ועל ביטחונם של היקרים לנו.

 

לומדים להשתמש במטפי הכיבוי –

 

לא די לרכוש מטף כיבוי אש לבית. יש כאלה הרוכשים את המטף, מניחים אותם במקום בו הם מניחים, ומבחינתם הם את שלהם עשו. מה שיקרה במקרה של שריפה, זה -שלא תמיד הם יזכרו היכן הניחו את המטף ואפילו אם כן, הם לא מכירים את כללי השימוש במטף. איך פותחים אותו? איך משתמשים בו? המטף לא יוכל לבוא לעזרתם של אלו שלא למדו לעבוד אתו לפי הכללים.

חברת 'מגן אש' – זוהי הכתובת לאנשים אחראיים שמעוניינים לשמור על הבית ועל דייריו. חברת מגן אש מתמחה בשווק ובהתקנה של כל הציוד נגד שריפות.

 

לחברת 'מגן אש' פנית? את הדבר החכם ביותר עשית!

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il