מטף ביתי​

מטף ביתי

 

בהרבה מאוד מקומות אנו מוצאים את מטפי הכיבוי. בדרך כלל נפגוש אותם במקומות ציבוריים כמו באוטובוסים או ברכבות, בבתי הספר או בתי החולים, קופות חולים או כל מקום אחר הפועל על פי התקנים המחייבים להצטייד במערכות לכיבוי אש. אך משום מה מטף ביתי מצוי הרבה פחות בבתים פרטיים. החוק לא ממש מצליח לאכוף את הדבר הזה, אך אם תשאלו אותנו, המטף הביתי זה ענין קריטי ממש, היות ושריפה שפורצת בבית עשויה להיות מסובכת ומסוכנת פי כמה וכמה מאשר שריפה שפורצת למשל באוטובוס.

 

מדוע שריפה בבית עשויה להיות מסוכנת במיוחד?

 

שריפה שפורצת בבית עשויה להיות מאוד מאוד מסוכנת. אם באוטובוס יש לנו שניים שלושה ואפילו ארבעה דלתות מהם ניתן לברוח, מלבד זאת באוטובוס יש את הכלים המיועדים לשבור את החלונות במקרה חירום על מנת להיחלץ מהאוטובוס, כך שאפשרויות המילוט מאוטובוס בוער הינם רבים ובמהירות רבה מתרוקן האוטובוס כולו. לעומת זאת בדירה בה פרצה אש, אין הרבה אפשרויות מילוט. בדרך כלל קיימת רק דלת אחת שלא תמיד מאפשרת יציאה מהבית אם השריפה בחרה להשתולל בסמוך אליה. מלבד זאת, חלונות הבתים הינם מסורגים בדרך כלל ולפעמים גם המרפסת לא מאפשרת יציאה או בריחה מהבית אם זה בשל הקומה הגבוהה או מהסיבה הפשוטה שאף היא מסורגת למרבה האירוניה מתוך מטרה של שמירה על בטיחות הדיירים מפני גנבים או מפני נפילות.

 

חובה להצטייד במטף לבית

 

הבנו מהדברים הללו כי מטף ביתי זה מוצר חיוני של ממש ואי אפשר לזלזל בקיומו. בכל בית חשוב שיהיה מטף וכללי השימוש בו אף הם צריכים להיות נהירים לבני הבית, כך בכל צרה שלא תבוא תדעו איך וכיצד לפעול על מנת למנוע אסון.

 

חברת 'מגן אש' מציעה לכם את כל הציוד.

מהרו וצרו קשר כי העיקר הוא לשמור על עצמכם.

 

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il