התקנת ספרינקלרים​

התקנת ספרינקלרים

 

ספרינקלרים, מערכת מתזים אוטומטית לכיבוי שריפות, ניתן למצוא במגוון מקומות אותם פוקד הציבור הרחב, כגון מוסדות חינוך כדוגמת בתי ספר יסודיים עד תיכוניים ומוסדות אקדמיים שונים, מוסדות ממשלתיים, מבנים ציבוריים, בתי חולים, קופות חולים, בנייני משרדים, בתי חרושת ומפעלים, ומעבדות בהם יש צורך במערכת מהירת פעולה. התקנת ספרינקלרים מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם כגורם המציל חיי אדם ורכוש יקר ערך בזמן התלקחות שריפה במקום. זוהי האחריות שלכם לדאוג לבטיחות אש לפני שמגיעה עת הצורך.

 

התקנת ספרינקלרים – מהן האופציות שלכם?

 

כאמור, ספרינקלרים מהווים חלק ממערכת הנותנת מענה ראשוני לכיבוי או השתלטות על שריפה המאיימת להתפשט לחלקים אחרים במבנה ולגרום לנזק ממשי. עקב החשיבות הגבוהה שלהם, התחזוקה השוטפת שלהם היא מהותית לבטיחותכם. הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות הוא שתגלו שהמערכת חדלה מפעולה בגלל שזו לא זכתה ביחס והטיפול הדרושים לה. התקנת הספרינקלרים מבוצעת על ידי צוותים מקצועיים תוך כדי שימוש בחומרים באישור תקן UL/FM ומכון התקנים הישראלי. לבחירתכם מספר מערכות ספרינקלרים אוטומטיות מטה:

 

 

  • מערכת מתזים יבשה.
  • מערכת ספרינקלרים רטובה.
  • מערכת מתזים עם הפעלה מוקדמת.
  • מערכת שהמתזים בה פתוחים.
  • מערכת ספרינקלרים נגד קפיאה.
  • מערכת ספרינקלרים הפועלת על בסיס כיבוי שריפות בעזרת קצף.

 

הבחירה שלכם תעשה את ההבדל

 

בשעת חירום, התקנת ספרינקלרים תתברר כבחירה הנכונה. המערכת תתמודד עם השריפה בכוחות עצמה ובאופן מידי ואוטומטי. תכונות אלה יאפשרו לכם לצאת החוצה ולהתרחק מאזור השריפה. יתרה מכך, אתם לא תצטרכו לנסות ולהלחם בה בכוחות עצמכם. אם אינכם כבאים מוסמכים, מוטב שתפנו את המקום בזריזות. הגנו על עצמכם ועל אחרים בסביבתכם המידית, ושקלו בכובד ראש אם יהיה מוטב שתזמינו התקנת מערכת כיבוי אש לנכס שלכם.

 

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il