התקנת גלאי עשן

מגן אש היא חברה מובילה בתחום המכירה והשירות לציוד כיבוי אש הפועלת משנת 1990, ומציעה שירותי התקנת גלאי עשן. מגן אש מאושרת על ידי מכבי האש ומכון התקנים הישראלי. אנחנו דוגלים בערכי האיכות, השירות, האמינות, והבטיחות מול אש, ומאמינים בקידום נושא ההתנהלות הבטוחה למניעה והתמודדות עם אש. על לקוחותינו שבעי הרצון נמנים בתי חולים, מוסדות חינוך, משרדים ממשלתיים, בתי עסק דוגמת מסעדות, מפעלים, מועצות מקומיות ואזוריות, ועוד רבים אחרים.

התקנת גלאי עשן בבית ובעסק

 

כיום, אנשים רבים מבינים את חשיבות התקנת גלאי העשן בבית, במשרד, ובבית העסק ברשותם. אש היא גורם הידוע כמסכן חיי אדם, והיא אף עשויה לגרום לנזק בלתי הפיך למבנה או לחפצים הנמצאים בו. מערכת גילוי אש היא פריט חיוני בין אם מדובר בדירה בבניין מגורים או בבניין משרדים. התקנת גלאי הכרחי בשל כמה סיבות.

גילוי מוקדם וממוקד של אש מתפרצת בכל תחומי המבנה.

הצלת חיי אדם.

מתן התראה טרם התפשטות האש מנקודת התפרצותה הראשונית.

הגנה על רכוש יקר ערך.

מיגון נוסף למבנה בו מותקן גלאי העשן.

 

 

התקינו גלאי בהקדם האפשרי

 

אנחנו במגן אש רוצים לאפשר לכם להיות רגועים לגבי מיגון הבית, המשרד, או בית העסק שלכם מול הסכנות שטומנת בחובה אש מתפרצת. אמנם המחשבה על מקרה בו תתקלו באש ללא כל הכנה מוקדמת איננה נעימה, אבל מוטב שתהיו מוכנים מראש לאפשרות. התקנת מערכת לגילוי אש תאפשר לכם להתמודד מול אש בקנה מידה קטן יותר עליו תוכלו להשתלט עם מטף לכיבוי אש בכוחות עצמכם, או לפנות את המבנה במקרה הצורך. גילוי אש מוקדם הנו הוא בעל חשיבות עליונה עבור בטיחותכם ובטיחותם של אחרים סביבכם.

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il