גלאי עשן לעסק​

גלאי עשן לעסק

 

בתי עסק רבים מצוידים במטפי כיבוי למקרי חירום. אך למרבה הצער הם נוכחים לראות  כי בזמן אמת, כאשר פורצת שריפה וכדרכה של שריפה היא מתפתחת במהירות לממדים אדירים, או אז – המטף לא מסוגל להשתלט על הדליקה. אז מה כן צריך לעשות? לשם מה הצטיידנו במטפי הכיבוי אם הם מאכזבים אותנו בזמן אמת?

לשם כך קיימת ההמלצה להצטייד גם בגלאי עשן. גלאי עשן לעסק עשוי להיות זה שיעשה את ההבדל בין דליקה הפוגעת ברכוש ובנפש לבין דליקה המאותרת ברגעיה הראשונים בהם פרצה ומטופלת במהירות עד לסיום הטוב.

 

כיצד פועל גלאי עשן לעסק?

 

כאשר חברת 'מגן אש' באה להתקין גלאי אש לבתי עסק יבדקו אנשי המקצוע את הנתונים של המקום ועל פי זה יחליטו היכן יש להתקין את הגלאים. כאשר הגלאי מותקן במקומות הנכונים תהיה להם היכולת להתריע בזמן אמת בכל מקרה של גילוי עשן העשוי להעיד על שריפה מתלקחת. כאשר ההתרעה היא כל כך מהירה כפי שרק גלאי אש המותקן באופן הנכון מסוגל להתריע, יכניסו עובדי המקום במהירות הבזק את מטפי הכיבוי לפעולה ובמקרה הזה הם יועילו מאוד ויצליחו להשתלט על השריפה במהירות וביעילות.

 

מטפי הכיבוי לצד גלאי האש לעסק של חברת 'מגן אש' –

 

הבנו כי אם אנו מעוניינים לשמור על בית העסק ולהגן עליו מפני שריפות והתלקחויות, עלינו להזמין את שירותיהם של חברת 'מגן אש'. השירות של 'מגן אש' מעניקה לנו את ההגנה המלאה מפני אסונות העלולים להיגרם במקרים של שריפות.

 בעל עסק! אל תדחה את התקנת גלאי העשן ומטפי הכיבוי בעסק. אם תדחה או תתמהמה עם ההתקנה זה עלול חלילה להיות מאוחר מידי.

הזדרז! אתה תרוויח מכך ראש שקט, עובדים רגועים, וכתוצאה מכך גם תפוקת עבודה מיטבית!

 

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il