גלאי עשן ביתי

גלאי עשן ביתי

 

הרבה אנשים כבר הבינו והמודעות בדבר החשיבות של מיגון הבית מפני אש חדרה לתודעתם, אלו לא נכנסים להתגורר בבית בו אין גלאי עשן ביתי, מבחינתם זהו התנאי הראשון למגורים בבית. כמעט כמו המזוזה.

 

כבר היו כל כך הרבה מקרים של התלקחויות ושריפות שפרצו כתוצאה מקצר חשמלי או בשל רשלנות, ולא ממש משנים כאן הסיבות. אנו דנים כרגע בתוצאות, אשר אלו עשויות להיות ללא ספק – הרות אסון, ומכאן החשיבות של גלאי העשן.

 

מה ייתן לנו גלאי עשן ביתי?

 

כאשר אנו בוחרים להתקין גלאי עשן בבית, אנו בעצם הופכים את הבית למקום שהוא ערני לכל ניחוח של עשן. כך שקיימת מערכת שתתריע גם כאשר אנחנו עדיין לא חשים בריח העשן שהחל לעלות מכל סיבה שלא תהיה. וכאשר מדובר בעשן של שריפה, עלול העשן להתפשט עוד, וכמובן שגם השריפה המשתוללת עלולה חלילה לצאת במחול שדים. במצב כזה תאלצו להימלט בעור שיניכם ולוותר על כל רכושכם שימשיך לעלות באש ולהישרף עד להגעתם של כוחות ההצלה.

 

לא כך נראית התמונה כאשר הבית מצויד בגלאי עשן. הגלאי מתריע מיד עם ענן העשן הראשון העולה ופוגש בגלאי. או אז אתם נכנסים במהירות לפעולה, מזהים את המוקד ומשתלטים עליו במהירות שיא ובכך מונעים אסונות משמעותיים וגדולים. וכבר היו דברים מעולם.

 

חברת 'מגן אש' דואגת לכם –

 

חברת 'מגן אש' מייצרת ומשווקת מבחר של ציוד מתקדם להגנה מפני אש. גלאי עשן, לצד מטפי כיבוי ביתיים או כאלה המיועדים לעסק. כאשר אתם בוחרים לקבל את השירות אצל חברת 'מגן אש' – אתם מקבלים שירות, ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך. הגלאים מעניקים לכם שקט נפשי ויחד עם השרות המושלם של חברת 'מגן אש' תוכלו לישון הרבה יותר רגוע בלילה.

מגן אש | ציוד לכיבוי אש וגילוי עשן 

מענה טלפוני אנושי עומד לשירותכם בכל שעות היממה.
שירותי החברה ניתנים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון. למידע נוסף חייגו:  053-793-3283​

סניף באר שבע

טל': 053-7933283
פקס: 08-6282673​

סניף ירושלים

טל': 053-7933283

פקס: 1-800-261-414

פרטי התקשרות

ת.ד. 10185 באר שבע

magenesh@inter.net.il